| Carzon a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare.Ma doare bicepsul de la mana dreapta la efort. Durerea tine mai in jur de 10-15 minute.Cred ca am intindere la muschi sau supraefort..am inteles ca asa se zice.Imi poate spune cineva cum pot sa scap de asa ceva?

1 răspuns:
| Drkurt01 a răspuns:

... Fortezi prea mult mana aia, poate? Cat de des te masturbezi? Am auzit de tipi care si-au facut mana dreapta de 2 ori marimea celei stangi de la asta. Ugh. Incearca sa soliciti mai putin bicepsul pentru cateva zile. Ar trebui sa functioneze. Apoi alterneaza.