| Ion2372nn a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare pentru cei care fac sala ..ma doare cotul la ziua de piept la unele exercitii avand in vedere ca am avut si o pauza de o luna aceleasi dureri,am o umflatura rotunda asa fix in cot acum am ajuns acasa si nu am nici dureri si numai vad nici umflatura, ce sfaturi mi ati da?

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Sa mergi la un medic ortoped.
Cand fortezi articulatiile, posibil sa te trezesti cu vreun chist sinovial - o umflatura.

| Violleta2022 a răspuns:

Inceteaza sala si mergi urgent la medic, ca poti sa ai apa la cot, infectie, luxatie sau cine stie ce.