| dannyadmin a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare pentru pariorii sportivi, daca intru cu 300 dolari la bet365.com care este valoarea bonusului la inregistrare?

Răspuns Câştigător
| florinSalam a răspuns:

Pai iti da 2 milioanebig grin
sau 50 de euro in cazul tau!big grin
asta e suma maxima pe care o poate da!big grin

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Valoarea bonusului la inregistrare la BET 365 este de 50 de lei, nu conteaza suma cu care intri.

| Niklauss a răspuns:

Tipule nu conteaza cu cat intri ca iti da numa un bonus de 50 lei cand iti faci cont nou. stiu din exp asa mi-a dat si mie si nu numai mie ca si la 2 prieteni de amei care mai au cont. Funda?