| CristianApetrei a întrebat:

Anul acesta vreau sa ma inscriu la Cupa Hagi Danone cu scoala. Am nevoie de tabelul nominal de inscriere, toata lumea zice ca trebuie sa-l descarc de pe site-ul cupahagidanone.ro dar nu-l gasesc. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DeschideDanone a răspuns:

Salut! Multumim pentru interesul fata de competitia Cupa Hagi Danone! Am rezolvat problemele tehnice si acum te poti inscrie pe site - http://cupahagidanone.ro/organizare/.
Mult succes la competitie!

1 răspuns:
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

Esti sigur ca se fac inscrieri? Acolo pe site nu am vazut decat chestii legate de anul 2014