| Herr a întrebat:

Salut,
As dori si eu sa aflu unde pot gasi echipament de basket cu echipa LA Lakers in Bucuresti?
Sau macar minge de basket cu Lakers

Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti. doar daca incerci pe e-bay sau direct la magazinul lor. dar, iti dau o idee: cauta un echipament cu culorile, desig-nul echipamentului, cauta un grafician care sa-ti faca scrisul de pe echipament asemanator(eventual, cauta poze cu echipamentul) si da-l la imprimat la o firma de imprimare tricouri. eu am ajutat pe cineva sa-si faca un tricou cu barcelona.

| xutza a răspuns:

Cauta pe mercador sau pe tocmai.ro respectiv okazii... habar n-am