| KlauDyU0109 a întrebat:

As dori si eu un site pentru dezvoltarea muschilor abdominali si ceilalti in cat mai putin timp! Multumesc! Dau fundawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| Weider a răspuns:

Aici gasesti tot ce iti trebuie, chiar si explicatii pentru fiecare muschi --> http://www.culturism.ro/

4 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Nu exista in timp scurt, asta e problema la voi big grin.

| hibrid112 a răspuns:

Of de ce toti vreti rezultate rapide e imposibillaughing.Bn daca va injectati e posibil dar nesanatoslaughing!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Roxy9809):

Exercitii in fiecare zi? aberatie de copii mici, muschii se dezvolta in zilele de pauza.

mai des = mai PROST, NU mai rapid