| Florinw231 a întrebat:

Salut, as vrea sa construiesc o sala de forta/fitness de ce aparate as avea nevoie? si unde as putea sa gasesc pe net? nu am gasit cine stie ce pe net. Va rog sa ma ajutati putin cine se pricepe la aparate.

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Cauta pe olx. acolo vei gasite diverse aparate la un pret destul de ieftin. in mod normal, trebuie sa cumperi unele noi insa depinde de calitatea lor, nu de vechime. Sunt si firme care ti-ar putea vinde marfa buna, le gasesti pe olx! succes!