| Droghi a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un BMx pana in 1000 de lei, sunt din Galati, am gasit cateva magazine cum ar fi FirstBike sau chiar de la metro etc. dar toti mi-au zis ca sunt facaturi...nu stiu multe despre biciclete dar stiu ca un bmx nu are frane si are ghidon rotativ 360 grade nu ca cele de le FirsBike. VA ROG SPUNETI-MI CE AR TREBUI SA AIBA UN BMX ADEVARAT?

Răspuns Câştigător
| MariusN1 a răspuns:

Salut. cele FirstBike nu sunt facaturi doar ca sunt facute de chinezi si intr-adevar sunt prost facute cat despre ce trebuie sa aiba un bmx adevarat. cam toate sunt la fel dar calitatea este alta asta depinde de firma producatoare. http://www.bmxmagazin.ro/categorie/bmx-biciclete-complete-25/pagina1/
ai aici cateva exemple (fii atent la detalii cand cumperi bmx-ul daca il iei la mana a doua)

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai este First Bike in Galati?

| Alberto_8291 a răspuns:

Da add la id meu de mess:albertoalbertutzu
Am eu un bmx bun nou cu tot cu garantie si il dau la 800 ron.Da add la id meu si iti trimit si poze si un link cu descrierea lui.Bmx-ul meu este foarte rezistent deoarece este din CrMo, un material imposibil de rupt prin miscari si este adus din Italia.Bicicleta este noua, mai exact am cumparato acum 7-8 luni.Te astept pe mess.