| L0ki95 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de sala dar nu stiu ce sa fac acolo. de exemplu ce aparate trebuie sa folosesc pentru diferite parti ale corpului si alte intrebari micute happy. daca vreti sa ma lamuriti lasati-mi ID de messenger.

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

Ti-am lasat mesaj in privatwinking

| L0ki95 explică (pentru FitMonkey):

Ti-am trimis si eu mesaj big grin

3 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Intreaba instructoru de acolo si iti va arata el tot ce trebuie lucrat pe zi happy

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Ba apucate de sala si du-te o ora pe zi si o sati lucrezi muschi acolo. nu mai sta la pc si du-te la sala.