| GeorgeOprea a întrebat:

As vrea sa stiu cu ce ar trebui sa alerg? M-ar interesa in principal daca imi modifica incaltamintea randamentul pe zgura. Si pot alerga cu adidasi pentru sintetic?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Incaltamintea este cruciala in cazul alergarii. Exista adidasi special pentru alergat. Foloseste-i. Incaltaminte neadecvata poate duce la multe probleme, mai ales in zona genunchilor.

1 răspuns:
| Mariann43 a răspuns:

Da poti alerga in orice doar sa nu te stranga prea tare pentru ca risti sa iti deformezi putin piciorul si mai ales cu o niste dureri nu prea ok.

Întrebări recente