| Rauuul a întrebat:

Salut.Cate serii/repatarii ar trebui sa fac pentru masa musculara?

4 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Pentru masa musculara este recomandat sa lucrezi cu greutate mare, si sa faci repetari intre 8-12. Cel mai bine este sa intrii aici si sa citesti putin. http://antrenorpersonal.wordpress.com/......dolescent/

| nesuferit a răspuns:

Repetari 7-8, serii intre 3 si 6 depinde de pauza (intre serii) si tipul exercitiului

| usernameinvalid a răspuns:

Punete pe flotari.
ex: azi faci 30, a-2-a zi adaugi inca 3 sau 5, a-3-a zi la fel ( mai adaugi 3-5 ), si tot asa.
sper ca m-am facut destul de inteles.
asta am citit pe un site. nu mai am link-ul, o sa il caut.

| Cosmin86 a răspuns (pentru usernameinvalid):

Cu flotari faci masa musculara la pastele cailor
mai documenteaza-te