| Seby2661998 a întrebat:

Ce inseamna pariu combinat la fotbal, si cum se joaca la FORTUNA? Acum am aflat si eu de acest pronostic pentru ca multi castiga la pariuri cu acest tip de pariu...pana acum nu prea am avut noroc. Am intrat pe site la regulament dar nu prea inteleg mare lucur... :/. Astept raspunsuri de la cei care au pariat si stie cum se procedeaza la acest tip de pariu, ca sa pot intelege si eu. Nu vreau link-uri cu alte site-uri! Funda celui mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Te referi la acele pariuri combinate la fotbal care implica mai multe pronosticuri la acelasi meci (un meci important)? Se pariaza la EFortuna total cornere, total goluri, total cartonase galbene pe meciuri din UCL, Europa League, Liga 1 si alte competitii. Doar atat pot sa-ti spun, nu am jucat decat foarte putin la ei, iar acest tip de pariu la fotbal nu prea m-a pasionat. Intreaba casierita ca nu e rusine, trebuie sa stie sa te lamureasca. Pentru asta e platita.

| untu a răspuns:

Daca nu prea le intelegi preamare lucru, dar e destul de complicat cu pariurile, dar te sfatuiesc ca daca nu prea ai mai avut noroc, nu mai paria si nu mai juca! Toate jocurile de noroc, mai ales pariurile sportive sint aranjate pentru ca jucatorii sa piarda mai usor!

| OLBGromania a răspuns:

Pariul combinat inseamna sa adaugi mai mult de un singur pariu pe bilet. Nu stiu unde ai auzit ca multi castiga cu pariuri combinate cand cei care fac profit pe termen lung castiga pariind 1 singur meci pe bilet. Gasesti pe olbg.ro la scoala de pariuri tot ce trebuie sa stii despre pariuri acumulatoare, simple, sistem etc.