| MihaiAlexandru11 a întrebat:

Salut.Ce părere aveți? Am 1.75 cm si 64-65 de kg.As vrea sa iau proteine gainer pentru a lua în greutate.Fac calistechnics, flotari tractiuni,fără sala, deoarece nu am timp și suficienți bani.Nu vreau sa aud comentarii de genul ca să ma apuc de sala etc.Am făcut și sala, dar bag antrenament la negru.As vrea sa vad comentarii legat de ceea ce întreb eu, nu comentarii de genul ca nu-s bune suplimentele.Eu vreau sa iau în greutate mai rapid.Varsta mea este de 16 ani.Multumesc.

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Deci ce anume incerci sa afli?

| aizen0567 a răspuns:

Depinde de metabolismul tău, cunosc băiat în genul acesta mai slab și mai înalt care a luat vitamine pentru pofta sporita si mănâncă multe calorii tot nu reușește sa se îngrașe din cauza ca are metabolismul prea rapid, dacă nu ai probleme cu metabolismul ia o pe calea normala nu ai nevoie de gainere etc.