| alyn21 a întrebat:

Salut
Ce sport as putea face in casa?ma refer flotari ,abdomene...
si cate sa fac

5 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Alyn,
Am scris un articol interesant, unde gasesti un program pe care il poti face acasa. Il gasesti aici: http://hunkbody.ro/antrenament-acasa-incepatori/
Spor!

| negru30 a răspuns:

Cu cat mai mult cu atat mai bine

| CoquineNoire a răspuns:

Ia-ti o bicicleta medicinala sau o banda de alergat si niste gantere.
merita sa investesti, sa ai spatiul tau personal de sport acasa.
mai poti face diferite exercitii pentru toate tipurile de muschi.
cam o ora pe zi e suficient, si cu 2 ore dupa masa, de preferat ziua, ca seara o sa-ti dea prea mult energie si ciuciu somn.
nu uita de incalzire inainte, si mai uita-te pe youtube pentru diverse video cu exercitii.

| sToP188 a răspuns:

Salut.Este bine sa faci asa:
Dimineata: -Alergare pe loc si exercitii de bazin.

Dupamiaza: Este bine sa te relaxezi, de preferat sa dori putin.

Seara: Cate 10-20 de flotari, iar inainte sa te culci sa faci 50-70 de abdomene

Întrebări recente