| StefanVLY a întrebat:

Ce sport sa aleg intre baseball si fotball? Mi-as dori sa ma inalt am 13 ani jumate si 1. 43metri straight face Vreau sa cresc in inaltime. thinking sau daca stitii ce sa fac. Astept orice fel de raspuns. Mesk :*

Răspuns Câştigător
| Brokye10 a răspuns:

Daca joci Basketball e posibil sa mai cresti, dar depinde daca iti place. La football nu cresti. Trebuie sa practici un sport pentru ca iti place nu neaparat sa cresti. O sa cresti cu timpul stai linistit, unii copii cresc mai repede altii mai incet, Daca ai prieteni de aceeasi varsta cu tine si sunt inalti sa stii ca ei nu mai cresc doar foarte putin si gata, ei au crescut mai repede. Fundabig grin?

10 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Ca sa cresti poti practica baschet, volei sau inot.

| stfnn a răspuns:

Ai destul timp sa te inalti.Fa ce-ti place si daca tot o tii cu inaltimea apuca-te de baschet.

| sebyse a răspuns:

Baschet

| VirtualKnight a răspuns:

Mie nu imi place deloc fotbalul...am 12 ani si 1.73 si imi place mult baschetul, am auzit ca te inalti de la inot.

| Alexandruui a răspuns:

Depinde cum vrei sa te dezvoltii. Daca vrei in inaltime. trebuie Basket. Til recomand. O sa vezi diferenta. o sa cresti muuulltt ..La fotball nu prea cresti in inaltime. ITI RECOMAND BASCHET

| ionutdumitru98 a răspuns:

Mie imi place mai mult fotbalul ....alege fotbalulwinking

| MembruVip a răspuns:

La baschet te inalti, dar depinde daca iti place sau nu.

| rdu18 a răspuns:

Alege fotbalul

| andymacareeena a răspuns:

Baschet,handball,volei...sporturile astea te inalta destul de mult thinking