| BlackDeath2012 a întrebat:

Cine stie niste scheme cu skateboardul mai de incepator. Imi puteti da site de unde sa ianvat sa le fac?
Multumesc anticipat FUNDA

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Schemele sunt usor de facut dar nu uita ca o sa iesi cam tavalit din acest sport - sfat - nu te hazarda - ia-o incet

| BlackDeath2012 explică (pentru negru30):

Stai linistit ca am facut destule si am cazut pre des

| negru30 a răspuns (pentru BlackDeath2012):

Ha ha ha - atunci da-i drumul inainte

| ItachiUchiha a răspuns:

Puneti un picior pe partea de sus si unul pe partea de jos stai pe skateboard lasate putin pe piciorul stang pe placa apoi cu cel drept lasate cu el pe partea din fata si atunci o sa te poti roti pe placa. Funda.

| BlackDeath2012 explică (pentru ItachiUchiha):

Dar cum se numeste schema?