| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, cineva care a folosit x-form complex? Ceva pareri?

1 răspuns:
| tamulici a răspuns:

Da, prietenul meu folosește.
Îmbunătățește într-adevăr antrenamentele și dă rezultate vizibile. Îl recomand cu adev
Re: xform complex pareri
A terminat ciclul de Xform și a fost sceptic în privința lui, dar rezultatele pe care le-a obținut au fost foarte bune. Îl recomandă oricui vrea să facă ceva bun cu corpul lor. Doar țineți minte că trebuie să bagi la sală în timp ce îl iei, deoarece Xform nu va face un culturist dintr-un gras care stă pe calculator toată ziua.
Mult succes!