| mariusta13 a întrebat:

Cu ce miscari de breakdance ar trebui sa ancep? Stiu sa fac baby freeze...

6 răspunsuri:
| erou a răspuns:

Conteza eu am inceput cu electric brekdance e un fel de electric iti recomand sa faci exerciti de flexibilitate cate 100 pe zi eu la cursuri asa facem 3 feluri de exerciti din toate cate 100 si maresteti echilibru in 2 maini cu broasca daca stii cum e.

| mariusta13 explică (pentru erou):

Casec pe yutube exerciti de flexibilitate si broasca de care zici tu?

| erou a răspuns:

Conteza eu am inceput cu electric asa ar trebui si tu si dezvoltati mult echilibru si flexibilitatea eu ti-as recomda sa stai in maini la brekdance e un lucru de baza si dupa incearca cu flicu pe fata in maini daca nu iti iese sa stai peste 5 secunde incepe cu roata si dupa aia dupa ce reusesti sa le faci treci la scheme mai complicate ca si broasca nu garantez ca o stii dar e destul de grea sper sa te ajute

| dyk3yy a răspuns (pentru erou):

Se numeste flip.

| erou a răspuns:

Broasca este in felul urmator pui mainile sub burta si te rotesti dar este foarte grea!