| rap4us a întrebat:

Salut, dau funda. Sunt din Bucuresti si fac baschet la o echipa privata. Sunt in top la grupa mea si la scoala sunt cel mai bun din clasa. Am 2 intrebari. Credeti ca ar trebui sa ma mut la Steaua? Credeti ca am sanse sa devin baschetbalist?

Răspuns Câştigător
| Ukf_Ionuț_1992 a răspuns:

Daca echipa ta este mai buna si mai severa este mai bine sa ramai acolo unde esti. In schimb STEAUA are o echipa foarte dezvoltata si daca tu spui ca esti in TOP la echipa ta este foarte bine ceea ce inseamna ca o sa devii un baschetbalist, bineinteles cu ajutorul motivatiei pe care trebuie sa o capeti din diferite obiective.