| Anonim420420 a întrebat:

Salut, de 3 luni fac sala, si sincer sa fiu a inceput sa se vada cat de putin ca fac sala, am facut in aceste 3 luni 5 kilograme(am luat) pentru ca aveam 58 kilograme la 1.80 acum am. 80 si 63 kg dar ce nu inteleg este ca picioarele mele nu au nici cea mai mica schimbare, sunt ca 2 bete desi le antrenez corespunzător si ma plimb si cu bicicleta zilnic cativa kilometri, uneori cand ma plictisesc ma ridic pe varfuri prin casa, ce as putea face sa le mai maresc, adica de ce nu au crescut cu celelalte grupe musculare?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă ca te afli încă in creștere. Nu ai cum sa schimbi asta, cu niciun fel de antrenament.

Mănâncă mai mult! Mult mai mult!

Principiul masa musculară adițională consta in odihna, mâncare, munca - toate in aceasta ordine.

Mult succes!

| Wheizii a răspuns:

Bicicleta nu e indeajuns ca sa-ti faca picioarele sa creasca. Fa asta ca sa faci picioare http://gifimage.net/squat-gif-5/

| Andreii00 a răspuns:

Mai pune 8-9 kg pe tine și vei vedea că sala va avea alt efect! baftă