| laurtare a întrebat:

De aproapre 3 luni fac exercitii fizice acasa cu gantere, abdomene, alerg, etc. Vreau si eu sa stiu ce parere aveti despre proteinele acestea http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-Complete-Protein- 500-g/
Am 16 ani, 70kg, 1, 78 inaltime, 96cm pipt, 35cm brat.

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nah. baga gold whey standard. ala este de 9 ani in primul top la categoria concentrat proteic. si tot de la ON este

| Goldenboy97 a răspuns:

Sunt ok, ON = Calitate... de ce nu. Are mai multe surse de proteine care o sa-ti asigure o absortie constanta de aminoacizi.