| devil2279 a întrebat:

De cand am luat vacanta eu nu am mai tras deloc la fiare adica de pe 19 decembrie si luni cand incepe scoala iar am apuc de tras tare. Credeti ca mi-a scazut din forta in tot acest timp? sau am aceeasi forta? Sa stiti ca am mancat bine si am si dormit bine... am mai facut flotari de cateva ori.Sunt curios luni sa vad la sala daca am aceeasi forta sau poate mai mare. Apropo pana acum de vacanta nu mai luasem nicio pauza de tras, trageam de luni pana vineri si chiar aveam nevoie de o pauza dar ma tem sa nu fi fost prea mare.

Astept pareri! Si inca ceva : credeti ca daca imi doresc ceva foarte foarte mult din tot sufletul se va intampla? De dimineata pana seara ma gandesc numai la visul meu si, si lupt din greu pentru asta.Pe 1 iunie am ocazia sa imi implinesc visul, eu am incredere in mine si sper sa reusesc. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din forţă nu, că este pre mare pauza. Poate ai pus ceva kilograme-n plus de ospăţurile de sărbători!

| FitMonkey a răspuns:

La o pauza de 3 saptamani e normal sa iti scada din forta. Nu vei avea aceeasi forta pe carei ai avut-o, iti trebuie 1/2 saptamani sa iti revii. bft

| kx123 a răspuns:

In cazul meu da. Mi s-a intamplat la fel. Dar o sa iti revii in scurt timp, stai linistit.

| boy19boy a răspuns:

1.Nu vad de ce ai scadea in forta doar ca la o pauza de 2-3 saptamani trebuie sa reincepi 1-2 zile cu greutati usoare pentru tine depinde cat ai tras la biceps, tricept, antebrat etc...
2.De luni pana vineri daca respecti un orar cresti cat de cat in greutate+masa musculara daca mananci bine si dormi!
3. Sper sa ti se indeplineasca visul!