| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

De Ce nu imi intra in metin2 exodus? dau sa intre si astept si o jum de ora dar nu intra. si nu apare nici o eroare. stiu ca nu prea ati inteles intrebarea. Mai bine scrieti`mi in privat sau aici id-ul vostru de mess si sa va uitati prin team viewer de ce nu imi merge.

2 răspunsuri:
| An_Bogd_1980 a răspuns:

Pai si eu am avut aceeasi problema nici un program numi spunea nimic dar am oprit antivirusul si dupa a mers de obicei antivirusurile au o problema cu metinele modate cum e exodus in schimb eu am o alta problema nu merge sa imi fac cont laughing)

| sergiu131313 a răspuns:

Nu stiu la fel este si la mine daca afli problema terog zi-mi si mie