| fear1234567 a întrebat:

deci vreau sa va explic...am 2 biciclete si vreau sa le vand..pe ce site le-as putea pune? sau daca mai e cineva interesat lasati mesaj..multumesc

Răspuns Câştigător
| pacifistul a răspuns:

Pune-le pe google anunturi si sigur vei gasi cumparatori ascultama pe mine ca stiu despre ce vorbesc ca si eu am avut un skeybord de vanzare l-am pus pe google anunturi si intro ora am si vanduto deja.ca sa intri scrii pe google 1a si apoi dai click si postezi anuntul tau. funda?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Okazii

| TrustStyle a răspuns:

Da-i anunt pe okazii, mai sigur vei gasi sa le vinzilaughing

| lavinia148 a răspuns:

Tocmai.ro...