| MyyyNamee a întrebat:

Salut.E adevarat dupa ce numai iei creatina voi pierde din masa musculara si voi arata exact ca inainte sa ma apuc de sala?

2 răspunsuri:
| ThePowerlifter a răspuns:

FALS! Crede-ma, suplimentele nu fac aproape nimic, cel putin nu e sesizabil. Poti sa incerci sa vezi. Un rol important cand cresti in masa si cand si slabesti il au mancarea in surplus cu anumiti macronutrienti, micronutrienti, somnul si antrenamentul.

| HDReady a răspuns:

Nu cred ca vei arata fix ca inainte, muschiul e antrenat...dar vei scadea destul de mult in masa musculara