| Nikk22 a întrebat:

Salut,e prea târziu să mă apuc de fotbal la 11 ani? Stiu să dau șuturi bune cu latul și cu șiretul, știu să dau șuturi cu efect și pase bune

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este deloc tarziu, s-au apucat altii cu cativa ani mai tarziu si au ajuns jucatori buni.
Totul este sa ai putin talent si sa fii dispus la multa munca si poti ajunge un fotbalist bun. Succes!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sutul cu siretul este pentru fraieri si pacalici.
Dar eu spun ca este bine a te apuci de un sport care este la un club serios din orasul tau, ca de batut minge ao poti bate zilnic, pe maidan, dar nu-ti aduce nimic serios.

| ReddY25 a răspuns:

Nu