| denis988 a întrebat:

Fac fotbal cam de 1 an si am o intrebare. ca sa sutezi mai puternic ce muschi de la picior trebuie sa il dezvolti? gamba?

5 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Nu exista un muschi care te face sa sutezi mai puternic, trebuie sa ai tot piciorul dezvoltat si nici macar asta nu-ti asigura un sut ca si a lui Roberto Carlos

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Frate,ca sa shutezi mai tare ai nevoie ca toti muschi de la picioare sa fie tari, si in plus degeaba shutezi tare daca nu shutezi unde trebuie si daca abia poti fugi, mai intai antreneazate CALUMEA, si pe parcurs muschii se vor dezvolta fara sa iti dai seama.Proprie experienta big grin.

| NonEinstein a răspuns:

Nu doar gamba, ai nevoie de fiecare muschiulet de la picior.

| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Iti zic eu...prea putin conteaza muschii de la picior ci corectitudinea cu care lovesti mingea+muschii abdomenului(de aici pleaca extensia care te ajuta sa dai forta mingii!)