| dinc23 a întrebat:

Salut, fac:Luni, pentru maini, marti picioare, miercuri abdomen!
Restul zilelor pauza! Cum pot face forta, va rog si ce exercitii, fara sala, am 14 ani, si as vrea sa stiu daca puteti spune, abia dupa 6 luni sau chiar un an o sa aiba efect?

2 răspunsuri:
| slimms a răspuns:

1 eu in locul tau as face alt fel.eu am programul asa luni:umeri -trapez-spate.marti :picoare- abdomen -piept miercuri pauza, joi :biceps-triceps-antebrat.vineri ei din nou de la capat iar sambata si duminica stai.in 3 luni incep sa se formeze muschi iar da cam in sase luni 1 an ar trebui sa se cunoasca.acasa poti sa faci flotari abdomene iar cand te plictisesti ridici picioarele si scrii alfabetul cu ele adar picoarele lipite, asta-i pentru abdomen.

| junioru13 a răspuns:

Poi in primul rand ar trebuie sa faci pauza doar 2 zile sau 3 zile pe saptamana pauza.
Si trebuie sa faci dimineata si seara.