| Matteo1234 a întrebat:

Salut, fac sala si de ceva timp am inceput sa folosesc suplimente, mai exact creatina si ISO whey, totul e ok numai ca, inainte de antrenament iau 3 pastile de creatina si incep treaba numai ca ma trece grav sa urinez, stiu ca, creatina retine apa nu o elimina, mentionez ca, consum 1, 5l de apa la antrenament, si dupa ce urinez consum whey-ul dupa antrenament si il beau cu 200ml de apa si tot la fel, trec vreo 10 minute si ma trece graaav, e ceva gresit pe aici? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Baga creatina dimineață, de exemplu o iei de maine la 10, poimâine la aceeași oră, etc. O iei la o ora pe care o poti respecta zilnic. N-am idee.

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

N-are legatura directă, inca bei prea puțină apă. Eu am folosit creatina monohidrata pudră si beam cate 4l (aveam 60kg pe atunci) laughing si nu aveam nici cea mai mica treaba. Oricum creatina o iei degeaba înainte de antrenament, caci ea își face efectul in timp. O iei azi, beneficiezi de ea maine.

| Matteo1234 explică (pentru BuLaNNNeL):

Pai si ai cam avea idee de ce ma trece rau de tot la baie? Asa in rest n-am probleme, doar dupa ce iau suplimentele am nevoie la baie

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Matteo1234):

Baga creatina dimineață, de exemplu o iei de maine la 10, poimâine la aceeași oră, etc. O iei la o ora pe care o poti respecta zilnic. N-am idee.

| Matteo1234 explică:

Aaaaa, treaba e ca urinez chiar mult, nu asa 2-3 picaturi.