| diannna38 a întrebat:

Salut i-mi spuneti s-i mie meciurile de la Royal Rumble 2013

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

De cand ''imi'' se scrie in limba romana cu cratima? de cand ''si'' se scrie in limba romana cu cratima?
uite aici lista cu meciuri http://www.wwe.com/shows/royalrumble

3 răspunsuri:
| syv12345 a răspuns:

Uite`te pe 27.

| Paduraru_Catalin_1990 a răspuns:

WWE Champion CM Punk vs. The Rock World Heavyweight Champion Alberto Del Rio vs. Big Show (Last Man Standing Match) 30-Man Royal Rumble Match WWE Tag Team Champions Team Hell No vs. Team Rhodes Scholars U.S. Champion Antonio Cesaro vs. The Miz (Pre-Show)
Pe Sport.Ro Luni la 3 dimineata!

| diannna38 explică:

Merci mult