| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Salut.Imi puteti zice si mie cat costa o placa de surfing la liber? Sunt din Suceava aveti idee unde se gasesc (la ce magazinuri).
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ionuk1999 a răspuns:

Buna! Si eu sunt sunt din Suceava, si cu experienta mea in cumparaturi iti pot spune ca daca nu ai gasit in Intersport, nu gasesti in alta parte. Cel mai bine ar fi sa cauti pe netwinking

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Surf-ul nu e un sport foarte promovat in Romania si nici macar ca activitate de relaxare nu este foarte practicat, iar in Suceava va fi greu sa gasesti.
Cel mai bine cauta pe Internet, eu am cautat asa in mare si nu am vazut mare lucru.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

In jur de 300 lei