| Chistruga_Tudor_1997 a întrebat:

In ultimele 2 saptamani am inceput sa ma antrenez utilizand greutati,dar preponderent s-au ingrosat venele de la maini, mai ales unde e localizat biceps-ul si acum sunt mai pronuntate ca niciodata.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? E normal asa ceva? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E ceva NORMAL ce se intampla.

Ai vreun pic de experienta in sportul asta de concluzionezi tu ca a "exagerat"?

| vocea a răspuns:

Salut amice, se pare ca te-ai suprasolicitat, ar ttrebui sa o iei mai usor, o mica pauza si apoi iti vei reveni

| Chistruga_Tudor_1997 explică (pentru vocea):

Pur si simplu mi-am configurat un stil si imi antrenez preponderent toate grupurile de muschi, in medie ma ocup 45-60 min pe zi.Nu am simtit dureri in legatura cu sistemul circulator deocamdata.Dar din cite am citit pe net se pare ca e ceva normal.Multumesc pentru ambele raspunsuri.