| PistaMatei a întrebat:

Joi dau proba la sport unde trebuie sa sar de pe loc si sa fac flotari! La flotari sunt praf(adica nu pot sa fac flotari) si de sarit, o fac maxim de 5. Ceva sfaturi? Nu vreau sa devin sportiv peste noapte,măcar sa nu ma fac de ras, FUNDA!

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Iei pe telefon una din zecile de aplicatii de exersat flotarile. iti da aplicatia program, repetat des (esti in criza de timp, altfel e contra productiv) ar trebui sa rezolvi problema cat de cat

| alexandrualind a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi foarte mult si atunci vei reusi.

| Gabriell1992 a răspuns:

Singura ta optiune este sa te antrenezi in continuu, nu ai ce face, nu exista "super tehnici" prin care poti progresa rapid. Este greu sa reusesti doar in cateva zile, dar iti urez multa bafta!