| ds01 a întrebat:

Jucati la pariuri sportive? Pe ce jucati, solist, goluri? Aveti o strategie?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Jucam inainte, jucam si solist... goluri, GG-uri, PSFx-uri si alte d-astea,, imi placea sa joc diversificat.

Sfat: Daca pui vreodata la pariuri, nu paria pe echipa favorita, pierzi cel mai mult acolo.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu castig permanent la jocurile de noroc si la pariuri.
Pur si simplu nu ma joc! happy
Astfel, castig in permanenta fata de cei care-si lasa toti banii si averile la asemenea locuri obsesive.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu jucam pentru ca avem lucruri mai bune pe care sa dam banii. Nu poti sa traiesti din pariuri si oricine iti zice ca se poate minte.

| CerCopiTec a răspuns:

Salut! jucam, pe bani, sa ne oprim cat mai repede.