| xMax a întrebat:

M-am apucat de sala de curand si mi-am luat niste creatina " Creatine capsules " de la Nutritech. Este buna? si daca da la ce este buna? Si intreb la ce este buna deoarece am inteles ca sunt mai multe tipuri de creatina si nu toate au acelasi effect. Astept raspuns. multumesc!

1 răspuns:
| Vladut500 a răspuns:

Nam inteles te-ai luat creatina dar nu sti la ce te ajuta?:)) mai creatina este un supliment consumat de sportivi care ajuta la cresterea masei musculare! Daca faci sport macar de 1 an 1 an si ceva si faci ca lumea sala e indicat sa iei dar nu Creatine capsules Nutritech ....nu prea e buna decat sa iti strici stomacul cu prosti uite o creatina buna

http://www.megaproteine.ro/......s-1-13-kg/ O iei daca ai peste 18 ani!

Si aceasta de la dymatize care poti sa o iei daca nu ai 18 ani

http://www.megaproteine.ro/Lichidari-de-stoc/Dymatize-Creatine-300-g/

Dar dupa parerea mea daca nu ai peste 18 ani nu e indicat sa iei decat daca faci sport+sala de performanta Funda?