| Anonim075162839401 a întrebat:

Salut ma puteti va rog ajuta, cum as putea slabi 10 kg? cercul da ceva rezultate? am 1, 53 si 49 de kg si 67 in talie

1 răspuns:
| Alexstrasza a răspuns:

10 KG pentru ce? Tu te uiti la tine fata draga? ESTI SLABA! Perfecta pentru inaltimea ta. Crezi ca daca slabesti 10 kg o sa dai 10cm din talie?

Daca slabesti o sa arati mai ceva ca o scandura/biscuite in dunga.

Si revenind la intrebarea ta. Cum poti slabi? Tine draga mea o dieta in care nu ai voie decat sa bei apa plata cu lamaie de 3 ori pe zi si aia e. Daca cumva ti-e rau sau lesini sa stii ca e de bine!

Ok, glumesc. Iti spun sincer : nu ai de ce sa slabesti, dar daca tu chiar insisti... http://www.andreearaicu.ro/......la-vacanta