| AlexSanchez1995 a întrebat:

Salut maine am un meci de foootbal in liga 4 si am ff mari emotii cum naiba sa fac sa scap de ele si ce sa fac sa joc mai bine nu sunt plin de talent dar muncesc ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

Sall!
Eu am avut meci la baschet si eram la fel ca tine dar am inceput sa joc, sa aplic tot ce am invatat si am reusit sa dau 4 cosuri.Vezi poate poti si tu sa scapi de ele.
Sper ca te-am ajutat.

| BogdanAiud a răspuns:

Alearga mult, asculta de cei mai mari din teren.

| rapidist a răspuns:

Intra pe teren cu gandul ca esti mai bun ca ei.Intra relaxat, fa 2 scheme si lasa-i masca.Bafta sper sa castigi.

| BaybA a răspuns:

Oricine are emotzii, eu spre exemplu nu eau totul in serios pur si simplu ies pe teren ca la un simplu joc amical si nu'mi pasa de vor crede ceilaltzi, relacseazate dar nu uita ca mingea e obiectivul principal... incearca sa faci cum ti'am zis, te asigur merge