| StroeRaduHit a întrebat:

Salut, oameni! Vreau să aflu și eu câteva păreri din parte celor care știu fotbal pentru că eu personal nu mai am idei. Sunt căpitanul unei echipe de liga a 5-a de u19 și avem probleme in obținerea rezultatelor. Probleme echipei noastre constă în faptul că atunci când jucam cu echipele bune din campionat luam bătaie foarte rău, dar când jucam cu echipele de calibrul nostru reușim să scoatem rezultate bune și acasă și în deplasare. Ce mă oftică pe mine și pe antrenor este faptul că echipele de calibrul nostru cu care scoatem rezultate bune reușesc să joace onorabil cu echipele bune și scot rezultate destul de strânse. În schimb noi de exemplu am pierdut 5-0 cu echipa care a câștigat sezonul trecut campionatul, Voina Crețu și 7-2 cu Viitorul Găești. Vreau sa mai precizez că suntem după etapa a 6-a cu 7 puncte în clasament și pe locul 8 din 16. Așa că aș vrea să îmi dați idei de sisteme de joc pe care le-am putea încerca să jucam atunci când avem un adversar de calibru și tactici pe care le-am putea folosi, pentru că urmează 3 etape cu meciuri foarte grele.