| Daniel_Pătru_1990 a întrebat:

Peste o săptămână avem campionatul de fotbal al școlii și colegii vor să stau în poarta, iar eu m-am săturat. Cum îi conving să mă bage în teren?

Răspuns Câştigător
| Guti14Haz a răspuns:

Pai la ora de sport, sau dupa ore daca mergeti la un fotbal, iesi din poarta, dribleaza-i, da niste suturi de la distanta, convinge-i ca poti juca si in afara portii.

3 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Încearcă să ţii mingea pe picior de 10 de ori şi arată-le asta, sigur te vor băga în echipă! Baftă!

| Carla01 a răspuns:

Cauta alt portar laughing

| Richard01 a răspuns:

Fii smecher. Spune-le ca te-ai lovit la mana..sau gaseste ceva mai bun. Daca esti mai mare(fizic), rezolva problema cu forta.