Întrebare recomandată | zArys a întrebat:

Salut
Poate ati auzit de tricourile Nike cu sistem de aerisire Dri-Fit.
Pentru cei ce au cunostinte despre aceste tricouri, am 3 intrebari :
1.Este sistemul asa bun pe cat se spune sau este doar reclama?
2.Sistemul este atat de functionabil incat poate acoperi din punct de vedere al caldurii si un tricou cu 100% polyester?
3.Merita sa achizitionez un tricou cu 100% polyester sau unul cu 60% bumbac - 40% polyester?
Funda.

1 răspuns:
| JokeruRo a răspuns:

Este super perfect! Mai nu poate acoperi chiar 100 polyester dar 80 poate! Si este mult mult mai bine sa achizitionezi unul cu 60 bunbac si 40 polyester pentru ca este mai confortabil, rezistent, de calitate mai superioara!