| neacsumihai2009 a întrebat:

Recent m-am inscris la niste cursuri de dans si nu prea am idee cum. sau cu ce sa ma imbrac
Ma poate ajuta cineva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi asta va hotărî coregraful, dragul meu. Când pleci de acasă, spre cursuri, te îmbraci normal!

2 răspunsuri:
| Valenttina a răspuns:

Incearca sa porti haine cat mai comode.Deoarece este un curs de dans, nu trebuie sa porti haine stramte sau cele care nu te lasa sa respiri.Incearca niste pantaloni de trening si o bluza/hanorac.Simte'te bine in pielea ta.

| Antichrist a răspuns:

De preferat cu haine