| Robertmihai133 a întrebat:

Saptamana viitoare am proba la sport 10-15 flotari si pot sa fac maxim 5. Ce pot sa fac ca sa pot face mai multe? Sunt si grasut, dar nu vreau sa ma fac de ras

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Daca mi-ai citi raspunsul pe care ti l-am dat la intrebarea trecuta cand ai spus ca azi aveai proba la sport, ai intelege ce trebuie sa faci.Aici vorbim de aptitudini fizice care nu pot fi dobandite in cateva zile prin smecherii si trucuri.Ori poti, ori nu poti.Antrenamentul regulat este cheia.Nu exista secrete la modul ''trage-ti un ciocan peste degete inainte sa te apuci si vei face de 3 ori mai multe flotari''.

| Iote a răspuns:

Fa acasa exercitii/flotari. In fiecare zi cate 2-3 mai mult.

Întrebări recente