| Sawarekh a întrebat:

Salut, se vorbeste pe surse ca meciul cu Slovacia-Romania, a fost aranjat pentru a se califica ambele echipe.

Este adevarat? Exista si in fotbal meciuri fake?
Daca da, eu sunt dezamagit...

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Care "surse"?!?

| Mindfulness a răspuns:

Și Portugalia a făcut la fel cu Georgia când a pierdut! Se mai fac aranjamente dar nu putem ști sigur 100% daca au fost aranjate sau nu! Interesul lor era să se califice de aceea nu prea au riscat foarte mult. Slovacia e o echipa puternica, de abia a trecut ANGLIA de ei. Există și în fotbal dap. Și la păcănele ei dau castigurile la cine vor nu e o chestie de algoritmi!

| Giulia911 a răspuns:

Și eu cred asta

| Cipi1212 a răspuns:

Ce mai contează acum. Important este că România este în optimi. S-a încercat la fel în meciul Olanda - Romania de la Euro 2008 dar Romania a fost neputincioasă.