| criss1212 a întrebat:

Salut stie cineva care este contul official a lui john cena de facebook....si cum pot sa ii trimit un mesaj FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| Madalinaxoxo a răspuns:

Scz.Dar nu se poate gasi asa ceva. doar pagini cu numele John Cena atata.Si nuvreau sa te intristez dar nu ai cum sa vb. cu el, si nu vei gasi niciodata contul lui de facebook.Scz. daca am fost rea. Sper ca te-am ajutat. Funda?

13 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))

| 1Q a răspuns:

Contul lui de Facebook este o pagina de like deci nu poți sa ii trimiti mesaj dar încearcă pe Twitter contul lui este asta Funda? http://www.facebook.com/johncena?ref=ts&fref=ts. https://mobile.twitter.com/JohnCena

| Duucu a răspuns:

Bai "jm3k3re",daca ai afla de contul sau, acesta ar fi unul oficial, al unei persoane cunoscute, si nu ai putea trimite mesaj, doar sa ii postezi un comentariu.Stai linistit ca dupa 2 minute mai apar 50 de comentarii deasupra ta. Apropo, ce ai de vorbit cu el? laughing Wrestling is for kids :-J

| Ibrahimovic a răspuns:

Ce cont official we...crezi ca Cena sta pe facebook sa isi puna poze sa ii dai tu likeoh go onlaughing

| TheStory a răspuns:

Incearcal pe ala de twitter.
Til da mereu la raw cand intra cena.

| davidtm a răspuns:

Cum zice Andrei sunt o gramada de conturi false.si daca i ai trimite un mesaj cum ii spui tulaughingnici nu te ar baga in seama.

| HellGirl666 a răspuns:

N-ai auzit de Twitter?

| criss1212 explică (pentru HellGirl666):

Daca vrei sa stii au auzit,

| HellGirl666 a răspuns (pentru criss1212):

Ma bucur.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Conturile astea sunt pentru fani, nu ca ar fi chiar el.

| AnAndrey1994 a răspuns:

Doamne ce prost estilaughingsunt o gramada de conturi falselaughing

| criss1212 explică (pentru AnAndrey1994):

Nu stiu daca ai auzit ca a fost un concurs de wrestling in Romania in bucuresti...am fost la acel meci si spunand ceva de nu stiu ce facebook nu ma descurc prea bine cu engleza dar...am auzit eu ceva ''prostule''