| denisTiky a întrebat:

Salut, stie cineva de o sala de kickbox/mma in cluj(in manastur daca se poate) pentru un incepator? Vreau sa ma apuc de acest sport, si caut o sala primitoare cu un antrenor experimentat si care sa stie sa se comporte cum trebuie cu un incepator, sa nu fie prea brutal sau agresiv din primele zile. Ar fi de folos daca mi ati putea spune si un pret, mersi!

1 răspuns:
| alexxserb a răspuns:

În Cluj-Napoca, în Mănăștur, poți încerca Fight Club Cluj sau Academia de Arte Marțiale Cluj pentru kickbox și MMA; ambele oferă antrenamente pentru începători cu prețuri de aproximativ 150-200 lei pe lună.