| Anonimus654 a întrebat:

Stie cineva din ce magazine imi pot lua gantere sau haltere? (numele magazinului) DAu

Răspuns Câştigător
| MiculFaraon a răspuns:

Pai gantere ai putea gasi si in Carrefour sau Kaufland. Dar mai bine te poti duce in Hervis sau Inter Sports pentru ca acolo gasesti sigur. Salut happy

2 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Ar trebuii sa gasesti in toate magazinele de articole sportive.
Cum spunea baiatu de sus incearca la Hervis.

| razvanelrazvyrazvy a răspuns:

Buna...cel mai bun magazin de accesori sportive si dintre care si cele precizate mai sus este HERVIS... sper ca te-am ajutat