| Adrian_Sabin_2001 a întrebat:

Stie cineva pe ce canale dolce se transmite NFL (SUA)?

3 răspunsuri:
| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Nu stiu, dar uitate pe EuroSport la MSL (Major Soccer League)... Da-l dracul de baseball, FOTBAL= CEL MAI POPULAR SPORT DIN LUME. Daca te uiti la MSL, LA Galaxy e cea mai buna!

| Adrian_Sabin_2001 explică (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

NFL nu e baseball e football-ul care se aseamana cu rugby doar ca ai casca la cap si ceva ce iti apara spatele, umeri, pieptul si in plus nu stiu programul de la MLS

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru Adrian_Sabin_2001):

Scuze rolling on the floor) Pentru MSL, EuroSport. Ala e fotbal american, ce ai zis tu rolling on the floor)