| NYCity a întrebat:

Salut, stiti cumva cand vor da reluare pe sport.ro wrestlingul din Romania de pe 21 apr? Sau daca nu, unde as putea sa vad tot showul?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Chair nu e televizat, un house-show nu e televizat niciodată

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

MM Stoica:Ne place fotbalul pentru ca suntem barbati! Si pentru ca suntem inteligenti, daca nu am fi fost inebuniti dupa Wrestling.

Cat de idiot trebuie sa fi ca sa te uiti la niste fraieri cu se prefac ca se bat?

| illegalb0y a răspuns:

Nu e televizat si nici nu va fi. uite-te pe youtube ca poate au incarkat aia care au fost niste filmulete cu meciuri.la tv nu o sa il vezi niciodata!winkingfunda?

| NYCity explică:

@ilegalb0y, cum sa nu fie televizat?laughing