| Ionelionut a întrebat:

Salut, știți dacă la academia Cătălin Moroșanu sunt de treabă colegi Gen te ia la mișto ceva? Kickboxing

5 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Daca te ia la misto poti sa-i bati.

| Alinaka a răspuns:

Din ce am citit pe site-ul Academiei Cătălin Moroșanu, atmosfera este una pozitivă și primitoare. Se promovează respectul reciproc și spiritul de echipă. Desigur, ca în orice grup de oameni, există și posibilitatea ca unii să fie mai competitivi sau mai provocatori decât alții. Cu toate acestea, în general, se pare că colegii sunt de treabă și dornici să ajute și să învețe unii de la alții.

Iată câteva sfaturi pentru a te asigura că ai o experiență bună la academia Cătălin Moroșanu:

Fii respectuos cu ceilalți, indiferent de nivelul lor de experiență.
Fii deschis să înveți și să te îmbunătățești.
Nu te teme să ceri ajutor atunci când ai nevoie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci sa te bati acolo, ce mai contează cum sunt colegii

| carevaescu a răspuns:

Presupun că dacă ajungi să accepți să te căsăpească cineva, probabil nu o să ți mai pese dacă te ia și la mișto.
În timpul antrenamentului toată lumea trebuie să fie respectuoasă.
În afară antrenamentului fiecare își va arăta caracterul. Fiind un grup heterogen de oameni nu există o descriere general aplicabilă. Unii vor fi extrem de respectuoși în afara antrenamentului iar alții vor fi extrem de nenorociți. Tot ceea ce trebuie să faci este să i filtrezi în felul tău.
Nu văd de ce ar fi un impediment să urmezi ceea ce dorești.

| Akandn a răspuns:

Sa le dau k.cat cu muștar la toți fcsbistii