| cypryan11 a întrebat:

Salut.
Sunt jucatori de poker pe aici? Ce joaca pe diferite platforme sau persoane care vor sa joace poker online pe bani fara sa depuna bani?

2 răspunsuri:
| Payuli a răspuns:

Nu sunt fiindca stiu ca e o pacaleala. Dupa aceea te trezesti ca platesti 1.000 lei.Bafta joaca tu si goleste-ti buzunaru! Asta e indemnu meu!

| formiDabLe a răspuns:

Da eu ma joc poker, poti sa te joci orice poker fara sa depui bani, doar trebuie sa dai la sectiunea bani virtual sau bani neadevarati....si te joci cat vrei FUNDA?